Pokojové ubytování ve Vrchlabí

Pension 222

Společná vybavená kuchyň s jídelnou v přízemí objektu.

  • Oba pensiony se nacházejí v klidné lokalitě města Vrchlabí, deset minut pěšky od samotného centra. Procházkou se tak lze vydat přes nedaleké náměstí s historickými domy až k vrchlabskému zámku, který je obklopen krásným parkem s letitou tradicí.

  • V areálu pensionů je kromě uzavřeného parkoviště hlídaného kamerovým systémem i rozsáhlá 1akr zahrada ohraničená břehem řeky Labe, která je v létě ideálním místem pro rekreační sporty. Na čtyřech tisících m2 je k dispozici zastřešený altán s posezením a grilem, trampolína, dětské pískoviště, vstup přímo do Labe.

  • Wi-fi zdarma, domácí mazlíčci po dohodě. Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké. Pro moto-klienty nabízíme parkování v garáži.
  • Pensiony jsou vhodné i pro pracovní setkání, služební pobyty a školení.

  • Snídaně dle nabídky.

Pension 222 - Levné ubytování ve Vrchlabí

Pokoje se společnou vybavenou kuchyní od 20€ / osoba / noc

Digitálně řízené vytápění, TV , Wi-Fi internet

Kapacita pensionu je 14 osob, k dispozici jsou čtyři pokoje s balkonem. Každý z pokojů je pro 3-4 osoby a disponuje vlastní koupelnou a sociálním zařízením. V přízemí pensionu je plně vybavená kuchyně s jídelnou.

Přistýlky nebo dětská postýlka na vyžádání. Hostům ubytovaným v pokojích slouží v přízemí plně vybavená kuchyně s jídelnou.

2

Třílůžkové pokoje

5

Čtyřlůžkpové pokoje

English / Deutsch / Polski »