Pokojové ubytování ve skiareálu Herlíkovice

Pension 444

Společná vybavená kuchyň s jídelnou v přízemí objektu.

  • Pension 444 se nachází čtyři kilometry od centra města Vrchlabí, směrem na Špindlerův Mlýn v oblasti Národního parku Krkonoše, přímo na břehu řeky Labe. Je vzdálený pouhých 100 metrů od skiareálu Herlíkovice a pouze 400 metrů od skiareálu Bubákov. .

  • Pension je snadno dostupný i bez automobilu, autobusová zastávka Vrchlabí-Herlíkovice (i pro dálkové autobusy) je vzdálená pouhé tři minuty chůze. Pension 444 je ideálním místem pro odpočinek i aktivní turistiku a sportovce v každém ročním období. .

  • Wi-fi zdarma, domácí mazlíčci po dohodě. Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké. Pro moto-klienty nabízíme parkování v garáži.
  • Pensiony jsou vhodné i pro pracovní setkání, služební pobyty a školení.

  • Snídaně dle nabídky.

Pension 444 - skiareál Herlíkovice - Exterier

Pokoje se společnou vybavenou kuchyní od 20€ / osoba / noc

Digitálně řízené vytápění, TV , Wi-Fi internet

Kapacita pensionu je 35 osob, k dispozici máme devět dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastní koupelnou, sociálním zařízením a ledničkou, plus jeden třílůžkový pokoj s vlastním vchodem.

Venku je pak připraveno posezení na terase. V objektu mají hosté přístup do velké společenské místnosti. Pension je vhodný i pro pracovní setkání, služební pobyty a školení. Dále je k dispozici plně vybavená společná kuchyň, lyžárna/kolárna/kočárkárna a parkoviště sledované bezpečnostními kamerami. Po předchozí domluvě je pro moto-klienty k dispozici parkování

50

k vleku skiareálu Herlíkovice

350

k lanovce skiareálu Bubákov

English / Deutsch / Polski »