Apartmánové ubytování ve Vrchlabí

Pension 220

Vlastní vybavené kuchyně jsou oblíbené u rodin všech velikostí a větších skupiny.

  • Oba pensiony se nacházejí v klidné lokalitě města Vrchlabí, deset minut pěšky od samotného centra. Procházkou se tak lze vydat přes nedaleké náměstí s historickými domy až k vrchlabskému zámku, který je obklopen krásným parkem s letitou tradicí.

  • V areálu pensionů je kromě uzavřeného parkoviště hlídaného kamerovým systémem i rozsáhlá 1akr zahrada ohraničená břehem řeky Labe, která je v létě ideálním místem pro rekreační sporty. Na čtyřech tisících m2 je k dispozici zastřešený altán s posezením a grilem, trampolína, dětské pískoviště, vstup přímo do Labe.

  • Wi-fi zdarma, domácí mazlíčci po dohodě. Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké. Pro moto-klienty nabízíme parkování v garáži.
  • Pensiony jsou vhodné i pro pracovní setkání, služební pobyty a školení.

  • Snídaně dle nabídky.

Apartmán s vybavenou kuchyní a extra toaletouod 20€ / osoba / noc

Digitálně řízené vytápění, TV , Wi-Fi internet

Kapacita pensionu je 30 osob, k dispozici jsou dva třílůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový pokoj, studio pro čtyři osoby, tři apartmány s kuchyňským koutem pro 5-6 osob.

Kromě apartmánu v přízemí jsou pokoje s balkonem, všechny mají vlastní koupelnu a sociální zařízení. Přistýlky nebo dětská postýlka na vyžádání. Hostům ubytovaným v pokojích slouží v přízemí plně vybavená kuchyně s jídelnou.

2

Apartmán s vlastní kuchyní

5

Pokoje

English / Deutsch / Polski »